Reklama

Wiadomości

  • 25 sierpnia 2023
  • 31 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 9335

Nie udało mu się kupić biletu, dlatego zniszczył biletomat. Trafił w ręce policjantów

Policjanci z pierwszego komisariatu ustalili tożsamość mężczyzny podejrzewanego o uszkodzenie panela dotykowego ekranu w automacie biletowym, do którego doszło 12 czerwca w Bielsku-Białej przy ul. Jutrzenki.

policja, kajdanki, zatrzymanie
Nie udało mu się kupić biletu, dlatego zniszczył biletomat. Trafił w ręce policjantów · fot. Oskar Piecuch / bielsko.info


O zdarzeniu informowaliśmy 25 sierpnia. Wtedy policjanci opublikowali wizerunek mężczyzny podejrzewanego o uszkodzenie panela dotykowego ekranu w automacie biletowym. Do zdarzenia doszło 12 czerwca w Bielsku-Białej przy ul. Jutrzenki.

- Po zamieszczeniu komunikatu, dzięki odzewowi lokalnej społeczności, udało się ustalić tożsamość podejrzanego. Tym samym dziękujemy za pomoc mediom, które rozpowszechniły wiadomość o mężczyźnie oraz wszystkim osobom, które odpowiedziały na nasz apel - poinformował st. sierż. Sławomir Kocur, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej.

mp / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.