Wiadomości

  • 26 sierpnia 2023
  • 30 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 14496

[WIDEO, FOTO] Na pierwszych odcinkach budowanej S-1 pojawił się asfalt! Nowe zdjęcia

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad opublikowała najnowsze zdjęcia z budowy drogi ekspresowej S-1. Pierwsze odcinku nowej S-1 ma już asfalt!

Budowa drogi ekspresowej S-1 - odcinek węzeł Suchy Potok - Dankowice - 25.08.2023 · fot. GDDKiA


Fotografie zostały wykonane 25 sierpnia. Powyżej możecie zobaczyć zdjęcia z odcinka budowanej drogi ekspresowej S-1 od węzła Suchy Potok do Dankowic - tutaj zaawansowane rzeczowe wynosi 30%. Z kolei poniżej publikujemy fotorelację z budowy "ekspresówki" od Dankowic do węzła Oświęcim - tutaj zaawansowanie robót to już 40,38%.

Budowa drogi ekspresowej S-1 - odcinek węzeł Dankowice - węzeł Oświęcim - 25.08.2023 · fot. GDDKiA


Warto dodać, że kolejne wideo, które ukazuje postęp prac na budowie drogi ekspresowej S-1 z perspektywy paralotni, przygotował Mirek Stecyk. Poniższe nagranie zostało wykonane 20 sierpnia.

mp / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Budowa drogi ekspresowej S-1" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Budowa drogi ekspresowej S-1

Trwa budowa drogi ekspresowej S-1 na dwóch odcinkach - od węzła Suchy Potok do Dankowic oraz od Dankowic do węzła Oświęcim. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Budowa drogi ekspresowej S-1" podaj