Reklama

Wiadomości

  • 21 sierpnia 2023
  • 22 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 18975

Straż pożarna i policja poszukiwały zaginionego mężczyzny. Wyszedł z domu w piątek

Funkcjonariusze policji oraz straży pożarnej prowadzili poszukiwania 38-letniego mężczyzny, mieszkańca Bielska-Białej, który wyszedł z domu w piątek 18 sierpnia. Ostatni kontakt telefoniczny z rodziną nawiązał w niedzielę 20 sierpnia. We wtorek 22 sierpnia przed południem poinformowano o odnalezieniu zaginionego.

Policja oraz Straż Pożarna prowadzą poszukiwania zaginionego mężczyzny.
Policja oraz straż pożarna prowadzą poszukiwania zaginionego mężczyzny. · fot. OSP Komorowice Krakowskie


- Wyszedł z domu w piątkowy wieczór, a po raz ostatni kontakt telefoniczny z rodziną nawiązał w niedzielę - tego samego dnia Komisariat Policji IV otrzymał też zgłoszenie o jego zaginięciu. Poszukiwania terenowe prowadzą strażacy z policjantami - nie tylko na terenie Komorowic Krakowskich, ale też wszystkich miejsc, w których mógł się pojawić - mówił w poniedziałek portalowi bielsko.info asp. Rafał Kobyłecki, pełniący obowiązki oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Loading...


We wtorek 22 sierpnia przed południem OSP Komorowice Krakowskie poinformowała o zakończeniu poszukiwań. - Poszukiwany został odnaleziony cały i zdrowy - przekazali strażacy.

Loading...

kr, mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.