bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 stycznia 2013
  • 29 stycznia 2013
  • wyświetleń: 3371

XI Bielskie Targi Edukacyjne

Za nami:

W dniach 29 i 30 stycznia od 9.00 do 16.00 w Hali BKS odbędą się XI Bielskie Targi Edukacyjne. To okazja, by zapoznać się z ofertami szkół i uczelni, nowoczesnymi i tradycyjnymi kierunkami kształcenia. Wstęp jest bezpłatny.

Targi budownictwa
Zapraszamy na XI Bielskie Targi Edukacyjne


Jak wybrać odpowiednią szkołę lub uczelnię i przyszły zawód? Co wyróżnia poszczególne placówki edukacyjne? Lepiej wybrać nowatorski czy tradycyjny kierunek studiów? Szkołę ogólnokształcącą czy wyspecjalizowaną? A może dodatkowe kursy i szkolenia? Na te i inne pytania odpowiedź znajdziesz na XI Bielskich Targach Edukacyjnych. Zapraszamy!

Bielskie Targi Edukacyjne to kilkadziesiąt szkół, uczelni i innych placówek edukacyjnych z różnych regionów Polski, bezpośredni kontakt z uczniami i nauczycielami z każdej szkoły i uczelni, praktyczne informacje o etapach kształcenia i zdobywaniu zawodu, a także prezentacje, pokazy, warsztaty i występy na scenie, salony fryzjerskie i kosmetyczne oraz liczne atrakcje i konkursy.

Wystawcy to przede wszystkim: licea, technika, szkoły zawodowe, szkoły policealne, szkoły wyższe, akademie, politechniki, uniwersytety, ośrodki kształcenia pozaszkolnego, ośrodki szkoleniowe i doradcze, szkoły językowe, szkoły nauki jazdy.

W dniu 29 stycznia (pierwszy dzień trwania targów) Wojewódzki Urząd Pracy (filia w Bielsku - Białej) przeprowadzi dwa seminaria na podane tematy: "Bezpieczne poszukiwanie pracy za granicą - Sieć EURES" (godz. 11.00) oraz "Multimedialne seminarium - jak wybrać zawód i zaplanować karierę zawodową" (godz. 13.00). Seminaria odbędą się w sali konferencyjnej Hotelu Olimp (na II piętrze), który bezpośrednio sąsiaduje z Halą Wystawową.

------

Program XI Bielskich Targów Edukacyjnych

29 stycznia - wtorek

9.00 do 16.00- targi udostępnione dla zwiedzających
10.00 - uroczyste otwarcie targów z udziałem zaproszonych gości
10.15 - 15.00 - prezentacje szkół na scenie targowej
16.00 - zamknięcie pierwszego dnia targów

30 stycznia - środa

9.00 - 16.00 - targi udostępnione dla zwiedzających
9.30 - 14.00 - prezentacja szkół na scenie targowej
14.00 - losowanie nagród w Konkursie dla zwiedzających
16.00 - zamknięcie targów

new / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.