Reklama

Wiadomości

  • 17 sierpnia 2023
  • 18 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 7232

Policjanci poszukują podejrzanej o oszustwo metodą "na Blika"

Policjanci z II Komisariatu Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawczyni oszustwa dokonanego w Bielsku-Białej przy ul. Doliny Miętusiej, która miała miejsce w dniu 25 maja. Publikujemy wizerunek kobiety, która może mieć związek z przestępstwem.

Policjanci z II Komisariatu Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawcy oszustwa dokonanego w Bielsku-Białej przy ul. Doliny Miętusiej, która miała miejsce w dniu 25 maja 2023 roku. Nieznana osoba przy wykorzystaniu sieci internetowej i komunikatora społecznego doprowadziła pokrzywdzoną do niekorzystnego rozporządzenia swoim mieniem poprzez udostępnienie kodu Blik a następnie wypłatę pieniędzy, powodując straty w wysokości kilkuset złotych. Wiadomo, że sprawczyni to kobieta w wieku około 30 lat.

Ta kobieta może mieć związek z oszustwem
Ta kobieta może mieć związek z oszustwem · fot. KMP Bielsko-Biała


Funkcjonariusze publikują wizerunek kobiety, zarejestrowany przez kamerę monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jej tożsamości. Proszą wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o osobisty bądź telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji II w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 857 02 10, 47 857 0283 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55.

Ta kobieta może mieć związek z oszustwem
Ta kobieta może mieć związek z oszustwem · fot. KMP Bielsko-Biała

ar / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.