Reklama

Wiadomości

  • 17 sierpnia 2023
  • 19 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 1231

FOTO: Trwa remont dwóch ważnych ulic w Mikuszowicach Śląskich. Jedna z nich ma być gotowa do końca roku

Początkiem sierpnia ruszyły prace przy dalszej rozbudowie ulic Pocztowej i Startowej w Mikuszowicach Śląskich. Jak informuje jeden z bielskich radnych, obecnie trwa wymiana sieci kanalizacji.

Przebudowa ulic Pocztowej i Startowej - 08.2023 · fot. Radny Roman Matyja / Facebook.com


Radny Roman Matyja zdradził też przewidywalny termin ukończenia prac na ul. Startowej. - Rozmawiałem z pracownikami na tej inwestycji i zapewniali, że do końca roku, Startowa będzie jak nowa - napisał w mediach społecznościowych.

Samorządowiec dodał też, że rozstrzygnięty przez miasto przetarg na wykonanie inwestycji uniemożliwiał rozpoczęcie prac np. we wrześniu, po zakończeniu sezonu wakacyjnego. - Niestety jest to uciążliwość dla odwiedzających pływalnię, ale przetarg określał zakres prac które mają być wykonane do końca roku - przejezdność Startowej. Od stycznia następny etap - modernizacja ulicy Pocztowej - wyjaśnił.

Przypomnijmy, że koszt inwestycji wynosi ponad 11 mln zł. Rozbudowa ponad kilometrowego odcinka obu ulic - wraz z budową chodników, kanalizacji deszczowej czy oświetlenia ulicznego - zakończyć się ma w listopadzie przyszłego roku.

Loading...

kr / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.