Reklama

Wiadomości

  • 12 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 2945

[WIDEO] "The Beauty of Bielsko-Biała". Nasze miasto okiem znanych YouTuberów

Na kanale POLAND ON AIR na YouTubie pojawił się nowy film "The Beauty of Bielsko-Biała". To lotnicza podróż do jednego z najurokliwszych miast w Polsce - piszą autorzy kanału.

"The Beauty of Bielsko-Biała". Nasze miasto okiem znanych YouTuberów
"The Beauty of Bielsko-Biała". Nasze miasto okiem znanych YouTuberów · fot. POLAND ON AIR


- Usytuowana wśród zapierających dech w piersiach Beskidów, Bielsko-Biała to prawdziwy klejnot, który zachwyca połączeniem naturalnego piękna i historycznego uroku - możemy przeczytać w opisie filmu.Co ciekawe, jeden z filmów kanału POLAND ON AIR jest poświęcony legendarnej bialskiej Kamienicy pod Żabami i został nakręcony nie z powietrza, a z ziemi. O budynku opowiada Aleksandra Łogusz, a nagranie możecie zobaczyć poniżej.Kanał Poland On Air - Polska z Nieba tworzą wspomniana Aleksandra Łogusz, której rodzinnym miastem jest właśnie Bielsko-Biała, oraz Maciej Margas. Są autorami licznych albumów, m.in. "Warszawa z lotu ptaka", "Silesia on air" oraz "Poland on Air".

Loading...

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.