Reklama

Wiadomości

  • 7 sierpnia 2023
  • 25 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 3281

Ratusz i jego lochy ponownie do zwiedzania. Będą kolejne wycieczki

Kolejną możliwość zwiedzenia bielsko-bialskiego ratusza będziemy mieli 26 sierpnia - na tę wycieczkę wyczerpały się już miejsca. Kolejne wycieczki planowane są na wrzesień i październik.

Znów będzie można zwiedzić zakątki Ratusza! Warto zapisać się już teraz
Znów będzie można zwiedzić zakątki ratusza! Warto zapisać się już teraz · fot. UM Bielsko-Biała


W ostatnią sobotę sierpnia nadarzy się kolejna możliwość zwiedzenia siedziby samorządu oraz tunelu ucieczkowego, który prowadzi z ratusza do parku oraz szczeliny przeciwlotniczej. Zapisy już się zakończyły. Kolejne wycieczki zaplanowane są już na wrzesień oraz październik - wkrótce podamy więcej informacji.

Loading...


Zwiedzanie ratusza i podziemi z przewodnikami - historykami Jakubem Krajewskim i Jackiem Kachlem odbywać się będzie w grupach o godz. 10:00, 10:30, 11:00, 12:00, 12:30, 13:00.

Wycieczka rozpoczyna się przed Ratuszem, skąd zapisanych zabierze Jakub Krajewski i poprowadzi między innymi do sali sesyjnej i gabinetu prezydenta. Później do tunelu ucieczkowego i szczeliny przeciwlotniczej wprowadzi Jacek Kachel.

Należy zabrać ze sobą dobre pełne obuwie i latarki (najlepiej czołówki).

ar, mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.