Reklama

Wiadomości

  • 26 lipca 2023
  • 4 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 8417

Woda z ujęcia w Wilkowicach już zdatna do spożycia

Publikujemy najnowszy komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Bielsku-Białej z piątku 4 sierpnia w sprawie przydatności wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi pochodzącej ze Stacji Uzdatniania Wody należącej do Spółki Wodociągowej w Wilkowicach przy ul. Strażackiej 3.

bidon, butelka, woda, kran
Woda z ujęcia w Wilkowicach już zdatna do spożycia · fot. pixabay.com


Komunikat

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny W Bielsku-Białej informuje odbiorców wody przeznaczonej do spożycia, pochodzącej ze Stacji Uzdatniania Wody w Wilkowicach przy ul. Strażackiej 3, że na podstawie analiz wyników badań laboratoryjnych próbek wody (ostatnie próbki pobrane w dniu 03.08.2023 r.) z sieci wodociągowej zaopatrywanej przez Stację Uzdatniania Wody w Wilkowicach przy ul. Harcerskiej b/n, uchylił decyzję o stwierdzeniu warunkowej przydatności wody przeznaczonej do spożycia, uznając wodę z sieci wodociągowej za zdatną do spożycia.

ar, mp / bielsko.info

źródło: PSSE Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.