Wiadomości

  • 24 lipca 2023
  • 26 lipca 2023
  • wyświetleń: 3225

[FOTO] Uszkodzone dachy, powalone drzewa. Strażacy usuwali skutki burz

W poniedziałek 24 lipca w wyniku gwałtownych opadów deszczu na terenie Bielska-Białej i powiatu bielskiego straż pożarna odnotowała blisko 20 interwencji. Najwięcej z nich miało miejsce w Bielsku-Białej oraz Czechowicach-Dziedzicach. Dotyczyły głównie usuwania powalonych konarów drzew oraz udrażniania przepustów drogowych.

Usuwanie skutków burz przez strażaków - 24.07.2023 · fot. OSP Godziszka, Ochotnicza Straż Pożarna Bielsko-Biała Straconka, OSP Szczyrk, OSP Międzyrzecze Górne


W Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Hutniczej drzewo spadło na budynek magazynowy konstrukcji stalowej oraz na samochód osobowy, uszkadzając przednią szybę , maskę oraz dach pojazdu. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Z kolei w Godziszce zostało uszkodzone poszycie dachowe budynku jednorodzinnego przy ul. Liliowej. Uszkodzeniu uległo około 30 mkw papy. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu poszycia dachu plandeką.

W Bielsku-Białej przy ul. Ikara złamany konar wierzby, spadł na wiatę śmietnikową, uszkadzając dach . Działania zastępu polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i usunięciu złamanego konara na pobocze.

mp / bielsko.info

źródło: KM PSP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.