Wiadomości

  • 16 stycznia 2013
  • wyświetleń: 2719

Bielski Finał WOŚP w Galerii Sfera

21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dobiegł końca. W całej Polsce wspólnymi siłami udało się uzbierać blisko 40 mln zł, z czego ok. 135 tys. zł zebrał sztab Bielska-Białej, a kwota ta cały czas rośnie. Bielski finał odbywał się w Galerii Sfera.

wośp, sfera
135 tys. zł zebrał sztab Bielska-Białej podczas 21.Finału WOŚP


13 stycznia w Galerii Sfera wolontariusze zbierali datki i licytowali wartościowe przedmioty. Ogólna kwota z licytacji to ponad 4 tys. złotych. Najwyższe ceny w licytacji uzyskał kubek WOŚP - 700 zł, szachy z autografem Kasparowa - 450 zł, wyjątkowa koszulka WOŚP - 400 zł i koszulka podpisana przez siatkarki BKS Aluprof Bielsko-Biała - 550 zł.

- W Galeria Sfera w ramach WOŚP odbyły się przygotowane przez PCK i GOPR pokazy ratownictwa medycznego, wystawa specjalistycznych pojazdów i sprzętu ratowniczego oraz nauka pierwszej pomocy. Wśród przybyłych gości byli bielscy policjanci, strażacy, goprowcy i oczywiście harcerze w roli wolontariuszy WOŚP. Ponadto, każdy w tym dniu mógł zbadać sobie ciśnienie i oddać krew w specjalnym ambulansie. Bielszczanie i mieszkańcy pobliskich miejscowości oddali jej ponad 20 litrów - mówi Joanna Bierówka - Manager ds. Marketingu Galerii Sfera.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj