bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 stycznia 2013
  • 28 stycznia 2013
  • wyświetleń: 4138

Spotkanie dla operatywnych

17 stycznia w Bielsku-Białej odbyła się kolejna edycja ogólnopolskiego projektu StartUp Mixer. Organizatorem wydarzenia były Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości przy Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. W spotkaniu udział wzięły startupy działające przy AIP ATH, a w roli eksperta wystąpił Kamil Jarosz - praktyk PR, trener, manager projektów.

startup mixer


Nominację do tytułu StartUp Roku otrzymała firma Liczydło prowadzona w AIP ATH przez Dominikę Loranc. Firma proponuje korepetycje z matematyki i kursy przygotowawcze do egzaminów z tego właśnie przedmiotu. Pomysł jej utworzeni powstała z zamiłowania do matematyki, jak powiedziała pomysłodawczyni starupu - „W tej chwili nie pracuję w zawodzie, a nie chciałam rezygnować z uczenia dlatego postanowiłam założyć Liczydło”.

StartUp Mixer ma za zadanie pomóc początkującym przedsiębiorcom w tworzeniu oraz efektywnym rozwijaniu działalności stąd ważnym elementem każdego wydarzenia jest wymiana poglądów uczestników i zaproszonych gości. Kamil Jarosz, odnosząc się do prezentacji firm i swojego doświadczenie podkreślał znaczenie obecności w Internecie . Dyskusja towarzysząca prezentacji poświęcona specyfice marketingu internetowego szczególnie z uwzględnieniem firm zajmujących się szkoleniami czy działalnością edukacyjną.

Spotkanie po raz pierwszy odbyło się w bielskiej Piwnicy Zamkowej, patronował mu portal Bielskiemamy.pl. „Chcemy być coraz bardziej rozpoznawalni wśród mieszkańców i coraz szerzej współpracować z lokalnymi przedsiębiorcami. Zależy nam zatem by pozyskiwać lokalnych partnerów a inicjatywy i wydarzenia, które do tej pory miały miejsce głównie w salach AIP ATH organizować także w innych znanych w mieście miejscach - mówi Anna Foltyniak, koordynator AIP ATH.

StartUp Mixer to cykliczne wydarzenia organizowane przez AIP w całej Polsce. Przedsięwzięcie adresowane jest do firm działających w  Inkubatorach, osób myślących o założeniu własnej firmy, studentów, przedsiębiorców i wszystkich zainteresowanych. Jest doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów, pozyskiwaniu wiedzy biznesowej oraz swobodnej wymiany doświadczeń.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.