bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 stycznia 2013
  • wyświetleń: 2157

Jechała zygzakiem i pod prąd

Jechała zygzakiem, ignorowała przepisy ruchu drogowego, uszkodziła znak drogowy, aż wreszcie podróżującą „pod prąd” jednokierunkową ulicą sprawczynię, zatrzymał patrol z drogówki.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem. Świadkowie przekazali oficerowi dyżurnemu informacje o nietrzeźwej kobiecie, która kierowała Fiatem Cinquecento. Kierująca jechała zygzakiem, ignorowała przepisy ruchu drogowego, a na bielskiej ul. Cieszyńskiej wjechała w znak drogowy D-6 „przejście dla pieszych”, uszkadzając jego konstrukcję.

W momencie, kiedy kierująca wjechała „pod prąd” w jednokierunkową ulicę w centrum miasta została zatrzymana przez patrol z drogówki. Badanie alkomatem wykazało, że miała we krwi 2,2 promila alkoholu.

W trakcie kontroli zachowywała się arogancko i wulgarnie wobec funkcjonariuszy. Zatrzymano jej prawo jazdy oraz dodatkowo dowód rejestracyjny z uwagi na uszkodzenia w pojeździe. We wtorek zatrzymana usłyszała zarzuty kierowania pojazdem mechanicznym pod wpływem alkoholu, za co grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.