bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 stycznia 2013
  • wyświetleń: 1399

Wzmogą się kontrole autobusów

W poniedziałek 14 stycznia rozpoczęły się ferie zimowe w pięciu województwach. Policjanci ruchu drogowego wraz z inspektorami ITD będą kontrolować stan techniczny autokarów oraz sprawdzać uprawnienia kierowców.

W następnych tygodniach dzieci będą miały wolne także w innych częściach Polski. Policjanci ruchu drogowego wraz z inspektorami ITD będą kontrolować stan techniczny autokarów oraz sprawdzać uprawnienia kierowców. Wszystko po to, aby najmłodsi mogli bezpiecznie dotrzeć na zimowiska.

Jak co roku policjanci ruchu drogowego rozpoczynają akcję „Bezpieczne ferie”. Przy wsparciu inspektorów Inspekcji Transportu Drogowego będą prowadzić działania mające zapewnić bezpieczeństwo dzieciom i młodzieży wyjeżdżającym na zimowiska.

Policjanci zwrócą szczególną uwagę na sposób przewożenia dzieci w autokarach i w samochodach osobowych. Będą też sprawdzać stan trzeźwości kierowców i zwracać uwagę na prędkość jazdy.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.