Wiadomości

  • 4 lipca 2023
  • 8 lipca 2023
  • wyświetleń: 4813

Rewolucja w BBOSiR. Bilety na baseny zakupimy przez internet

Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji poinformował, że uruchomił internetowy system sprzedaży biletów wstępu na pływalnie "Panorama", Start" oraz "Troclik". BBOSiR przypomniał także, że na pierwszej z nich wejściówkę możemy także zakupić w kasie samoobsługowej.

Basen Panorama już otwarty!
Basen Panorama - 30.06.2023 · fot. Fabian Żakowiecki


- Zmniejszamy kolejki do kas na pływalnie! Specjalnie z myślą o Was stworzyliśmy możliwość zakupu biletów wstępu online na obiekty, na które najchętniej przychodzicie latem, czyli pływalnie "Panorama", Start" oraz "Troclik" - poinformował Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Aby wejść bez czekania przy kasach na wyżej wymienione pływalnie, wystarczy odwiedzić stronę https://sklep.bbosir.bielsko.pl/ , opłacić wybrany bilet i zeskanować kod z maila przy kołowrotkach na danym obiekcie.

- Jeśli odwiedzacie "Panoramę" bardziej spontanicznie jest też możliwość błyskawicznego zakupu biletu na miejscu- zbliżeniowo w kasie samoobsługowej za pomocą karty płatniczej - dodał BBOSiR.

mp / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BBOSiR" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BBOSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BBOSiR" podaj