REKLAMA WYBORCZA

Wiadomości

  • 28 czerwca 2023
  • wyświetleń: 6321

Pożar w bielskich Komorowicach. Zginął 85-letni mężczyzna

W środę, 28 czerwca około godziny 9.40 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o pożarze przy ul. Barkowskiej w bielskich Komorowicach Krakowskich. W mieszkaniu objętym pożarem znajdował się starszy mężczyzna. Niestety nie udało się go uratować.

Tragiczny pożar w bielskich Komorowicach Krakowskich - 28.06.2023
Tragiczny pożar w bielskich Komorowicach Krakowskich - 28.06.2023 · fot. pj


Pożar na pierwszy rzut oka nie wyglądał na groźny. Nie było widać płomieni, jedynie średniej wielkości dym wydobywający się z okien. To prawdopodobnie gazy pożarowe sprawiły, że lokator mieszkania nie żyje. Na miejsce skierowano pięć zastępów straży pożarnej. Strażacy szybko uporali się z ogniem i przewietrzyli pomieszczenia. Na skuteczną pomoc medyczną było już jednak za późno. Reanimacja nie przyniosła rezultatu. Ofiara to 85-letni mężczyzna. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratury. Przyczynę pożaru będzie można jednoznacznie wskazać po zakończonym śledztwie.

Tragiczny pożar w bielskich Komorowicach Krakowskich - 28.06.2023
Tragiczny pożar w bielskich Komorowicach Krakowskich - 28.06.2023 · fot. pj

sid, pj / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.