Reklama

Wiadomości

  • 27 czerwca 2023
  • 28 czerwca 2023
  • wyświetleń: 2843

Napad na pracownicę salonu urody z przedmiotem przypominającym broń

W czwartek 22 czerwca około godz. 7.00 rano w centrum Bielska-Białej doszło do napadu na pracownicę salonu urody. Mężczyzna wszedł do lokalu i zaatakował kobietę. W ręku trzymał przedmiot przypominający broń palną.

policja, radiowóz
Napad na pracownicę salonu urody w centrum miasta · fot. Urząd Marszałkowski


Jak poinformowała nas asp. sztab Katarzyna Chrobak, oficer prasowa bielskiej policji, podczas napadu nic nie zostało skradzione. Mężczyzna nie groził kobiecie słownie, nie zażądał od niej pieniędzy, ani żadnych przedmiotów. Według relacji poszkodowanej doszło do szarpaniny. Dziewczyna próbowała wypchnąć napastnika z salonu. Mężczyzna uciekł, gdy usłyszał, że do budynku wchodzą ludzie. Po wszystkim kobieta wezwała policję.

Funkcjonariusze przesłuchali pracownicę salonu. Po kilku dniach kobieta wniosła o ściganie sprawcy. Trwa postępowanie w sprawie. Niebawem na stronie bielskiej komendy może pojawić się zapis z monitoringu z wizerunkiem mężczyzny. Policyjne czynności są nadzorowane przez prokuraturę. Mundurowi na ten moment nie udzielają szczegółowych informacji dla dobra postępowania.

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.