Reklama

Wiadomości

  • 20 czerwca 2023
  • 25 czerwca 2023
  • wyświetleń: 3022

101-latka przeszła zawał serca. Uratowana w bielskiej klinice

Oto dowód na to, że wiek to tylko liczba! Przeczytajcie historię 101-letniej pacjentki, która trafiła z zawałem serca na oddział Polsko-Amerykańskich Klinik Serca w Bielsku-Białej.

101-letnia pani Joanna z zawałem serca trafiła na bielski oddział Polsko-Amerykańskich Klinik Serca - 16.06.2023
101-letnia pani Joanna z zawałem serca trafiła na bielski oddział Polsko-Amerykańskich Klinik Serca - 16.06.2023 · fot. Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca


Pani Joanna, która do szpitala trafiła 14 czerwca, znalazła się pod opieką znakomitego zespołu medycznego, nad którym czuwa prof. dr hab. n. med. Krzysztof Milewski. Zabieg przeprowadził prof. dr hab. n. med. Piotr Buszman. Placówka relacjonuje, że kobieta czuje się już bardzo dobrze.

- Pani Joanna doznała zawału serca, obudził ją silny ból w klatce piersiowej. Ale dzięki natychmiastowej reakcji uratowano jej życie. Jest naszą najstarszą pacjentką, ale pesel to tylko informacja dla urzędników, dla nas liczy się biologia. Wykonano u niej leczenie zabiegowe zawału serca metodą angioplastyki z implantacją stentu. Dzięki temu czuje się już bardzo dobrze, nie traci uśmiechu na twarzy i daje nam ogromną motywację do dbania o swoje zdrowie - mówił profesor Krzysztof Milewski.

- Niech ta historia będzie przypomnieniem dla nas wszystkich, że wiek to tylko liczba, a determinacja i troska o swoje zdrowie są kluczowe - mówi personel placówki.

Loading...

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.