bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 stycznia 2013
  • wyświetleń: 1410

Policjanci na rzecz WOŚP

Jak co roku bielscy policjanci wezmą udział w XXI Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Stróże prawa będą dbać o bezpieczeństwo wolontariuszy i pozostałych uczestników wielkiej orkiestry. W najbliższą niedzielę w bielskim centrum handlowym przy ul. Mostowej, gdzie odbędzie się finał, zaprezentowany zostanie sprzęt, jakiego na co dzień używają stróże prawa - wyposażenie i uzbrojenie.

Policjanci na rzecz WOŚP
Policjanci na rzecz WOŚP · fot. Policja


Stróżów prawa można będzie spotkać szczególnie w miejscach, gdzie odbędą się zbiórki pieniędzy. Funkcjonariusze sprawdzą, czy kwesty prowadzone są przez osoby uprawnione, udzielą pomocy w konwojowaniu zebranych pieniędzy.

W miejscu bielskiego finału WOŚP wystawione zostanie policyjne stanowisko, gdzie zaprezentowany zostanie sprzęt, jakiego na co dzień używają policjanci. Bielszczanie będą mogli z bliska obejrzeć radiowozy prewencji i ruchu drogowego wyposażone w wideorejestratory, a także usiąść za kierownicą policyjnego samochodu. Najmłodsi będą mogli przymierzyć sprzęt, jakiego używają policjanci zabezpieczający mecze, a także obejrzeć uzbrojenie funkcjonariuszy. Przewodnik psa tropiącego zaprezentuje umiejętności policyjnych czworonożnych pomocników oraz podpowie, jak bezpiecznie zachować się w kontakcie z obcym psem.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.