REKLAMA WYBORCZA

Wiadomości

  • 6 czerwca 2023
  • 11 czerwca 2023
  • wyświetleń: 13973

Janoszek pozywa Stanowskiego. Jest komentarz dziennikarza

Natalia Janoszek poinformowała o tym, że pozywa Krzysztofa Stanowskiego za materiał opublikowany 23 maja na Kanale Sportowym. Jak stwierdziła, dziennikarz "przedstawił w nim informacje nieprawdziwe, mylące opinię publiczną". Jest też komentarz samego Stanowskiego.

Natalia Janoszek podczas prezentacji nagrody World Film Festival - 12.2020
Natalia Janoszek podczas prezentacji nagrody World Film Festival - 12.2020 · fot. Facebook / Natalia Janoszek


Przypomnijmy, jak portal bielsko.info informował w artykule "Stanowski o Janoszek: najlepiej poprowadzony kit w mediach", Krzysztof Stanowski, założyciel Kanału Sportowego, poświęcił jeden z odcinków swojego programu "Dziennikarskie Zero" karierze Natalii Janoszek z Bielska-Białej. Według znanego dziennikarza kariera bielszczanki to "najlepiej poprowadzony kit w historii polskich mediów".

- Co trzeba zrobić w Polsce, żeby stać się gwiazdą? Odpowiadam - trzeba powiedzieć, że jest się gwiazdą. I to naprawdę wystarczy. Ludzie w pewnym momencie wam uwierzą, o ile nie uwierzyli od razu, ponieważ nikt nie byłby tak bezczelny żeby opowiadać o tym, że jest gwiazdą, podczas gdy nią nie jest - mówił Krzysztof Stanowski na wstępie swojego programu.

Odcinek "Dziennikarskiego Zera" w całości poświęcony Natalii Janoszek:We wtorek, 6 czerwca Natalia Janoszek poinformowała, że złożyła pozew przeciwko Krzysztofowi Stanowskiego. Jak możemy przeczytać w jej oświadczeniu opublikowanym na Facebooku, "pan Krzysztof Stanowski postanowił bezprawnie i bezpodstawnie naruszyć moje dobra osobiste. Przedstawił w nim informacje nieprawdziwe, mylące opinię publiczną, a poprzez brak ich rzetelnej weryfikacji, skierował oszczerstwa i pomówienia wobec mojej osoby". Pełną treść oświadczenia publikujemy poniżej.

Oświadczenie Natalii Janoszek
Oświadczenie Natalii Janoszek · fot. Facebook / Natalia Janoszek


Oświadczenie opublikował także sam Krzysztof Stanowski. - Nie jest prawdą, co napisała Natalia Janoszek w swoim oświadczeniu, że negatywnie oceniałem jej dokonania zawodowe. Ja tylko twierdziłem, że ona nie ma żadnych dokonań - napisał na Twitterze.We wtorkowe popołudnie na Kanał Sportowy opublikował specjalny odcinek programu "Dziennikarskie Zero", w którym Stanowski w swoim stylu skomentował pozew, jaki złożyła mu Natalia Janoszek. Nagranie możecie obejrzeć poniżej.

mp / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Natalia Janoszek" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Natalia Janoszek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Natalia Janoszek" podaj