bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 stycznia 2013
  • wyświetleń: 7844

Walka o dziecko w TVN Uwaga!

W środę wieczorem na antenie TVN w programie "Uwaga!" mogliśmy obejrzeć reportaż poświęcony walce o dziecko, którą toczą rodzice małej Lilianny z Bielska-Białej.

Radosław Siuda, dziecko, walka, bilbord
Na ulicach Bielska Białej pojawiły się jesienią takie bilbordy... · fot. Radosław Siuda


Radosław Siuda, dziecko, walka, bilbord
... i samochody · fot. Radosław Siuda


O sprawie pisaliśmy w październiku, kiedy na ulicach Bielska-Białej pojawiły się billboardy Radosława Siudy (ojca) ze zdjęciem z własną z córką. Pod fotografią umieścił napis: "Mamo! Ja też potrzebuję Taty!" (zobacz).

Ojciec Liliany tłumaczył, że pomimo ugody zawartej w sądzie, matka jego dziecka bezkarnie łamie wszelkie możliwe przepisy kodeksu rodzinnego i moralnego, uniemożliwiając spotkania z córką.

Billboardowa akcja wywołała lawinę komentarzy w internecie.

Teraz do sprawy wróciła stacja TVN. W środowym materiale pokazała wypowiedzi obu stron, broniących swoich racji. Widzowie mogli zapoznać się z bardzo osobistymi argumentami, w tym nawet oskarżeniami o pedofilię, w sprawie której - według relacji matki dziecka - toczy się postępowanie.

Obecnie materiał TVN można obejrzeć na stronie uwaga.tvn.pl.

new / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.