REKLAMA WYBORCZA

Wiadomości

  • 30 maja 2023
  • 4 czerwca 2023
  • wyświetleń: 21491

Wielka impreza w centrum Bielska-Białej! Jest decyzja organizatorów

Nie na lotnisku w Aleksandrowicach, a przy Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej odbędzie się impreza Santander Letnie Brzmienia 2023. Przypomnijmy, w ramach wydarzenia wystąpią m.in. projekt "Babie Lato", Vito Bambino i Mrozu.

Stadion Miejski w Bielsku-Białej
Stadion Miejski w Bielsku-Białej · fot. chmielew_sky


- Uprzejmie informujemy, że zmieniamy miejsce festiwalu Santander Letnie Brzmienia w Bielsku-Białej. Wydarzenie odbędzie się przy Stadionie Miejskim, a to oznacza, że będziemy bliżej centrum! Nowe miejsce doskonale wpisuje się w ideę projektu, który angażuje miejską przestrzeń przy współpracy lokalnych społeczności. Data i godzina wydarzenia pozostają bez zmian. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność. Dziękujemy za wyrozumiałość i do zobaczenia niebawem! - poinformował Good Taste Production.

Więcej na temat wydarzenia portal bielsko.info pisał w artykule "Festiwal Letnie Brzmienia w Bielsku-Białej. Kto wystąpi podczas imprezy?".

Wielka impreza w centrum Bielska-Białej. Jest decyzja organizatorów
Wielka impreza w centrum Bielska-Białej. Jest decyzja organizatorów · fot. Materiały organizatora

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.