bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 stycznia 2013
  • wyświetleń: 3437

Problem z automatami biletowymi

Od połowy grudnia na najważniejszych przystankach autobusowych w Bielsku-Białej można kupować bilety za pośrednictwem automatów biletowych. Okazuje się, że niektórzy pasażerowie mają kłopot z biletomatami.

Do naszej redakcji trafiają sygnały, że nowe automaty biletowe nie zawsze działają jak należy. Według informacji nadsyłanych przez naszych czytelników zdarza się, że maszyny wydają puste blankiety biletów. Czasem bywa również tak, że nie przyjmują banknotów.

Dyrektor Miejskiego Zakładu Komunikacji w Bielsku-Białej uspokaja wszystkich pasażerów, że takie przypadki są marginalne. Dyrektor Krzysztof Knapik dodaje również, że w minionym tygodniu specjalna ekipa usunęła nieliczne usterki.

Wszystkie reklamacje związane z niewłaściwym funkcjonowaniem automatów sprzedających bilety MZK w Bielsku-Białej można przekazać osobiście w Biurze Obsługi Pasażera mieszczącym się w siedzibie MZK, przy ul. Długiej 50, pokój nr 22 (parter), czynnym w dni robocze, w godz. 8.00-14.00, mailowo na adres: bop@mzk.bielsko.pl, telefonicznie - pod nr: 33 814 35 11 wew. 245 lub tradycyjną pocztą - na adres zakładu.

Aby ułatwić zakup biletów, MZK przygotowało film instruktażowy.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.