Wiadomości
- 19 maja 2023
- wyświetleń: 3010
Nowy system powiadomi o awariach i zagrożeniach w Bielsku-Białej
Miejski SMS-owy system powiadamiania o awariach, zagrożeniach, sytuacjach kryzysowych oraz wszystkich ważnych wydarzeniach w Bielsku-Białej zacznie działać lada dzień. UWAGA BB to narzędzie od początku do końca stworzone przez pracowników Urzędu Miejskiego.

Jak poinformował Urząd Miejski w Bielsku-Białej, w najbliższych dniach zacznie się akcja promocyjna zachęcająca bielszczan do zapisania się do systemu powiadamiania, umożliwiającego wszystkim chętnym otrzymywanie ważnych informacji dotyczących funkcjonowania miasta.
- Za pośrednictwem UWAGA BB użytkownicy systemu dowiedzą się o awariach, ale także o innych zagrożeniach i sytuacjach kryzysowych. System będzie wykorzystywany także do informowania bielszczan o ważnych wydarzeniach, odbywających się w mieście - wyjaśnia Ratusz.

Aby zapisać się do systemu, wystarczy wypełnić prosty formularz, który lada dzień zostanie umieszczony na stronie internetowej Urzędu Miejskiego http://www.bielsko-biala.pl.
Osoby, które nie mają dostępu do internetu lub nie są w stanie same wypełnić formularza, będą mogły przyjść do Urzędu Miejskiego i skorzystać przy rejestracji z pomocy pracowników UM w Biurze Obsługi Interesanta.

ZOBACZ TAKŻE
[FOTO] Strażacy z Bielska-Białej wicemistrzami województwa śląskiego w piłce nożnej
Motoambulans w Bielsku-Białej zdał pierwszy egzamin - 63 interwencje w pierwszym miesiącu
[FOTO] Zawał w autobusie MZK. Dzięki błyskawicznej akcji ratunkowej pacjent przeżył
Ebisu Sushi: Tradycyjne sushi w sercu Bielska-Białej. Teraz w nowej odsłonie
Pijany Turek bez prawa jazdy zatrzymany w Jaworzu. Auto nie miało ważnego OC
Obława na poszukiwanych w Bielsku-Białej. Policja zatrzymała 22 osoby w dwa dni
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







