bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 23 maja 2023
  • 24 maja 2023
  • wyświetleń: 591

Wyjątkowa promocja na wiosnę od EMV SYSTEM

Artykuł sponsorowany:

Szukasz sprawdzonego producenta okien z Bielska-Białej? Cenisz sobie wysoką jakość oraz profesjonalizm? Wybierz jakość premium, jaką gwarantuje producent stolarki okiennej EMV SYSTEM i zapewnij sobie i swoim bliskim ciszę, spokój i bezpieczeństwo. Tylko teraz ciepły montaż w cenie standardowego (dla nowych budynków) lub demontaż starej stolarki okiennej GRATIS. Promocja obowiązuje tylko do 21 czerwca!

Okna EMV


Wiosenna promocja w EMV SYSTEM dla mieszkańców Bielska-Białej i okolicNiepowtarzalna okazja od EMV SYSTEM - polskiego producenta stolarki okiennej z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Skorzystaj z wiosennej promocji, która skierowana jest do właścicieli zarówno starego, jak i nowego budownictwa. Na czym polega promocja? W przypadku wymiany starych okien na nowe zapewniamy darmowy demontaż starych okien, z kolei w przypadku nowych budynków, wykonujemy ciepły montaż okien w cenie montażu standardowego.

To jeszcze nie wszystko! Możesz także skorzystać z dofinansowania w ramach programu Czyste Powietrze i odzyskać nawet do 100% zainwestowanych funduszy lub skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej.
Skontaktuj się z nami i nie przegap takiej okazji!

Okna EMV


Jak skorzystać z promocji?Chcesz skorzystać z wiosennej promocji na wymianę okien? Wystarczy, że przygotujesz pełne zestawienie stolarki okiennej do swojego domu, a następnie skontaktujesz się z nami! Możesz to zrobić na dwa sposoby:

Wypełnij formularz kontaktowy
Wypełnij formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej. Nie zapomnij dołączyć zestawienia stolarki okiennej, ponieważ jest ono niezbędne do wyceny.

Zadzwoń do nas
Zadzwoń pod numer: + 48 503 601 786 lub +48 797 526 097 i przekaż naszym specjalistom wszystkie niezbędne informacje dotyczące Twojej stolarki okiennej. Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę na rynku.

Pamiętaj! Promocja na ciepły montaż w cenie standardowego dla nowych budynków lub bezpłatny demontaż starych okien obowiązuje tylko do 21.06. Więcej szczegółów znajdziesz na - https://www.emvsystem.pl/promocja-wiosenna/

Dlaczego warto wybrać okna EMV SYSTEM?EMV SYSTEM to znany i renomowany producent stolarki okiennej z kilkunastoletnim doświadczeniem, które czerpiemy zarówno z polskiego, jak i niemieckiego rynku w branży okiennej. Gwarantujemy nowoczesne rozwiązania systemowe kompatybilne ze sobą oraz ze środowiskiem technologicznym. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym zapewniamy ciepło, spokój i bezpieczeństwo. Wszystkie nasze produkty wykonane są na najwyższym poziomie z wykorzystaniem najlepszych jakościowo materiałów, co pozwala nam zagwarantować trwałe i solidne konstrukcje odporne na czynniki atmosferyczne. Możliwie najniższe parametry izolacyjne ochronią Cię przed utratą ciepła oraz pozwolą zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie.

Co EMV SYSTEM zapewnia swoim klientom z Bielska-Białej i okolic?EMV to okna z Bielska-Białej od sprawdzonego producenta, który cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku stolarki okiennej. Zgromadzone doświadczenie w branży budowlanej pozwala zagwarantować Klientom produkty klasy PREMIUM, sprawną i szybką realizację oraz fachową obsługę. Konkurencyjne ceny oraz jakość wykonania naszych produktów spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Oprócz okien w naszej ofercie znajdziesz również drzwi zewnętrzne, bramy garażowe, rolety zewnętrzne, bramy kute, rolety, pergole, moskitiery czy rozwiązania typu smart home.
Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę na stolarkę okienną na rynku!
EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
Ul. Wczasowa 733A, 43-374 Buczkowice
tel.: 797 526 097, e-mail: biuro@emv.eu