bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 stycznia 2013
  • wyświetleń: 1655

Nie próżnują podczas joggingu

W czasie wolnym od służby dwaj bielscy policjanci zatrzymali 16-letniego uciekiniera z Młodzieżowego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Nieletni trafił już z powrotem do ośrodka.

Mł.asp. Piotr Stefaniak wspólnie z asp. Markiem Jurzakiem od dłuższego już czasu trenują biegi dla poprawy kondycji. W piątkowy wieczór, biegnąc bielską ul. Drukarzy zauważyli nieletniego, który wyraźnie starał się ukryć na widok przejeżdżającego radiowozu.

Policjanci - biegacze postanowili sprawdzić powód, dla którego chłopak za wszelką cenę chciał uniknąć kontroli. Nieletni nawet nie próbował uciekać przed mężczyznami ubranymi w sportowe stroje, bo nie spodziewał się, że mogą być policjantami.

Kiedy funkcjonariusze go zatrzymali, szybko okazało się, że przed kilkoma tygodniami uciekł z Młodzieżowego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Przekazano go w ręce wezwanego na miejsce patrolu. Nieletni został przewieziony z powrotem do ośrodka, z którego wcześniej uciekł.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.