Reklama

Wiadomości

  • 30 maja 2023
  • wyświetleń: 1196

Kabaret Młodych Panów ponownie w Bielsku-Białej!

Rezerwujcie sobotnie popołudnie lub wieczór 2 grudnia! W Bielskim Centrum Kultury wystąpi Kabaret Młodych Panów z programem Lany poniedziałek albo „góro tsy" ! Bielska publiczność obejrzy 2 występy: o godz. 16.00 i 19.00. Zostało już niewiele biletów!

Kabaret Młodych Panów ponownie w Bielsku-Białej!
Kabaret Młodych Panów ponownie w Bielsku-Białej! · fot. materiały prasowe


Jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowo zabawny spektakl, o którym twórcy mówią tak: to przede wszystkim komedia, czyli ma bawić. A po drugie „przede wszystkim", jeśli ktoś dopatrzy się satyry na otaczającą nas codzienną polską rzeczywistość, to będzie jeszcze lepiej.

- To opowieść o spotkaniu czterech facetów, zabawnie nieporadnych w naszych swojskich realiach. Spotykają się w święta. Trochę przesadzają z alkoholem i wplątują się w kilka afer, w które na trzeźwo nikt by się nie wplątał. To opowieść o nas, albo przynajmniej o kimś kogo znamy. O naszych sprawach i problemach. A wiadomo, że z problemów najlepiej się wyśmiać. Do czego państwa serdecznie zapraszam (jako autor) - mówi Janusz Onufrowicz.

- Podpisując się obiema rękami pod wypowiedzią autora mogę tylko jeszcze dodać ( jako reżyser ), że współpraca z Młodymi Panami, aktorami specjalizującymi się w występach kabaretowych, jest dla mnie nowym, ciekawym doświadczeniem dającym wielką z tej współpracy przyjemność i satysfakcję. Jestem pewien, że wyniki tej współpracy zostaną przez Państwa docenione i spełnią Państwa oczekiwania - dodaje Jerzy Bończak.

- Często publiczność nas pyta, skąd panowie bierzecie pomysły na skecze? My mówimy: z życia, bo to życie pisze najlepsze scenariusze. Ten spektakl jest najlepszym dowodem na to, jak życie potrafi nas wplątać w absurdalne i śmieszne sytuacje. Dla nas jako zespołu, jest to nowa przygoda na scenie, nowy etap pracy w teatrze, którego kabaret jest przecież częścią. Jesteśmy przekonani że nasze doświadczenie kabaretowe połączone z gigantycznym doświadczeniem Jurka Bończaka jako aktora i reżysera komedii, tworzy z tej sztuki dobrą i śmieszną farsę. My tworząc ten spektakl naprawdę się dobrze przy tym bawimy i wierzymy, że każdy kto zobaczy "Lany poniedziałek" też będzie się z nami dobrze bawił - mówią twórcy Kabaretu Młodych Panów.

Organizator: Pate Media.

Bilety do nabycia w systemie biletowym BCK:

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.