bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 stycznia 2013
  • wyświetleń: 1788

On kradł, ona biła ochroniarza

Policjanci z bielskiego oddziału prewencji zatrzymali 35-letniego bielszczanina za kradzież sklepową oraz jego 37-letnią przyjaciółkę, która chcąc uniknąć ujęcia uderzyła ochroniarza w twarz.

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem w jednym z bielskich marketów budowlanych. Ochroniarze zauważyli, jak klient kradnie oprawki oświetleniowe i kołki o wartości 103 zł. Próbowali zatrzymać złodzieja, ale zdołał się wyrwać i uciekł.

Pracownicy ustalili pojazd, którym przyjechał na nietypowe zakupy, za które nie zamierzał płacić. Po chwili do pojazdu wsiadła 37-letnia kobieta. Kiedy ochroniarz próbował ją zatrzymać, sprawczyni uderzyła go w twarz.

O zdarzeniu powiadomiono policjantów, którzy zatrzymali parę pod ich mieszkaniem w centrum miasta. Sprawcy kradzieży artykułów budowlanych, których wartość nie przekroczyła kwoty 250 zł grozi teraz kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. Jego wspólniczce za uderzenie pracownika ochrony może grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.