Wiadomości
- 12 lutego 2011
- wyświetleń: 2012
Wyższy budżet, będą inwestycje
Dodatkowe inwestycje znalazły się w budżecie Bielska-Białej na ten rok. Zmian dokonano na ostatniej sesji rady miejskiej.
Skąd wzięły się dodatkowe pieniądze? - Nie wykorzystaliśmy po prostu całego kredytu, zaplanowanego na poprzedni rok. Pojawiła się możliwość zwiększenia kredytu tegorocznego - wyjaśnia prezydent miasta Jacek Krywult.
W budżecie przybyło ok. 30 mln zł. Na co pójdą te środki? Na inwestycje planowane od dawna, które nie zmieściły się w budżecie przegłosowanym w grudniu: przebudowę przejścia podziemnego pod ul. Piastowską, modernizację ul. Dmowskiego z dwoma rondami, rozbudowę ul. Gościnnej, doposażenie Centrum Zarządzania Kryzysowego.
W budżecie przybyło ok. 30 mln zł. Na co pójdą te środki? Na inwestycje planowane od dawna, które nie zmieściły się w budżecie przegłosowanym w grudniu: przebudowę przejścia podziemnego pod ul. Piastowską, modernizację ul. Dmowskiego z dwoma rondami, rozbudowę ul. Gościnnej, doposażenie Centrum Zarządzania Kryzysowego.
ZOBACZ TAKŻE
Plac zabaw przy lotnisku w Aleksandrowicach wciąż zamknięty. Wiadomo, kiedy może zostać otwarty
Prezydent, Jarosław Klimaszewski ogłasza konsultacje zmian w Budżecie Obywatelskim
Jaworze oddaje 300 tys. zł w ręce mieszkańców. Ruszyło głosowanie na projekty do budżetu 2026
Rekordowy budżet Bielska-Białej na 2026 rok uchwalony. Plan zakłada 108,5 mln zł deficytu
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









