bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 kwietnia 2023
  • 24 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 8140

[ZDJĘCIA] Przejechał na czerwonym świetle i zderzył się z karetką!

W niedzielę 23 kwietnia około godziny 10.55 na skrzyżowaniu ulicy Żywieckiej z ul. Bora-Komorowskiego w Bielsku-Białej doszło do zderzenia karetki pogotowia ratunkowego z osobówką.

Reklama

Kolizja osobówki z karetką pogotowia - 23.04.2023 · fot. nadesłane przez czytelników


Jak poinformowała nas asp. Ilona Michalczyk, p.o. oficera prasowego bielskiej policji, kierowca Opla, jadąc z ul. Bora Komorowskiego w kierunku ul. Łagodnej nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Zderzył się z karetką pogotowia, która jechała ul. Żywiecką w kier. ul. Bora-Komorowskiego. Karetka miała włączone sygnały uprzywilejowania.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Zdarzenie zostało zakwalifikowanie jako kolizja. Na szczęście nie było osób poszkodowanych. Po pacjenta przewożonego karetką, która uczestniczyła w kolizji, przyjechał inny ambulans. Na czas działań służb występowały utrudnienia w ruchu.

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.