bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 stycznia 2013
  • wyświetleń: 1501

Fryzjerzy zbierają do puszek WOŚP

Bielskie salony fryzjerskie - "Maniewski Hair Club", "Atelier Fryzjerskie Kawulok", "Studio Marcin Paw" oraz "HairManya" zapraszają na strzyżenie, czesanie i farbowanie, z którego całkowity dochód przeznaczony zostanie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W akcji biorą udział fryzjerzy z całej Polski, a Jurek Owsiak zachęca: - Zróbmy sobie fantastyczne fryzury, dla babci, dla dziadka, dla wszystkich tych, dla których zbiera w tym roku Wielka Orkiestra!

Na orkiestrowe strzyżenie bielskie salony zapraszają w dniu Finału WOŚP, czyli w niedzielę, 13 stycznia 2013 r. Wówczas to w salonach wyłączone zostaną kasy, a klienci wynagrodzenie wrzucać będą bezpośrednio do orkiestrowej skarbony. Ale skarbony w orkiestrowych salonach znajdują się już teraz, i już teraz klienci mogą wypełniać ją drobnymi datkami.

W finałową niedzielę w salonach wylicytować będzie można jedną z maskotek chłopca o imieniu Nomek, który jest symbolem całej fryzjerskiej akcji, oraz obrazek z oryginalnym, własnoręcznym podpisem Jurka Owsiaka.

Zbiórka w bielskich salonach jest częścią ogólnopolskiej akcji fryzjerskiej prowadzonej przez salony firmowe marki "Kemon". W dotychczasowych siedmiu Finałach udało im się zebrać ponad milion złotych.

- Z fryzjerami gramy od lat, od lat dziękujemy im za ich zaangażowanie w telewizyjnym studio. Jeżeli możecie, odwiedźcie swojego fryzjera, zróbcie sobie fryzurę, o której zawsze marzyliście i bawcie się dobrze! - zachęca Jurek Owsiak, zapraszając jednocześnie wszystkich mieszkańców Bielska-Białej do orkiestrowych salonów.

ab / bielsko.info, źródło: www.super-nowa.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.