bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 kwietnia 2023
  • 21 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 17294

Śmierć przy ul. Wyzwolenia. Ujawniono zwłoki młodego mężczyzny

W jednym z budynków przy ulicy Wyzwolenia w Bielsku-Białej odnaleziono zwłoki młodego mężczyzny. Informację potwierdziła portalowi bielsko.info asp. szt. Katarzyna Chrobak, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej.

policja, taśma policyjna, miejsce zbrodni
smierć przy ul. Wyzwolenia. Ujawniono zwłoki młodego mężczyzny - zdj. ilustracyjne · fot. bielsko.info


Jak przekazała nam asp. szt. Katarzyna Chrobak, zwłoki ujawniono w piątek, 14 kwietnia.

- Prokurator zarządzi sekcję zwłok. Pod jego nadzorem postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji IV w Bielsku-Białej - dodała asp. szt. Chrobak.

Według nieoficjalnych informacji, do których dotarł nasz portal, główną hipotezą w śledztwie jest przedawkowanie narkotyków przez zmarłego.

- Ciało mężczyzny ujawniono przez obsługę motelu, w godzinach przedpołudniowych w dniu 14 kwietnia roku, w pokoju motelu mieszczącego się w Bielsku-Białej. W sprawie zostało wszczęto śledztwo o czyn z art. 155 k.k., tj. w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci. Przyczyny śmierci zostaną ustalone w oparciu o wyniki sekcji zwłok oraz zlecone analizy toksykologiczną oraz histopatologiczną. Tożsamość pokrzywdzonego została potwierdzona - przekazała portalowi bielsko.info Agnieszka Michulec, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Bielsku-Białej.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.