bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 kwietnia 2023
  • 16 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 10346

[WIDEO] Pieszy pobity przez kierowcę. Zadyma pod cmentarzem

Na skrzynkę redakcji portalu Bielskie Drogi trafiło nagranie z rejestratora samochodowego pojazdu, który stał zaparkowany wzdłuż ul. Grunwaldzkiej. Kamera działająca w trybie parkingowym nagrała pobicie pieszego przez kierowcę. O co poszło? Do końca nie wiadomo. Z kontekstu krzyków słabo słyszalnych w tle nagrania wynika, że pieszy chwilę wcześniej prawdopodobnie wtargnął pod samochód i to rozjuszyło kierowcę.

Reklama- Policja nie ma zgłoszenia dotyczącego pobicia w rejonie ul. Grunwaldzkiej w dniu 12 kwietnia. Nagranie bez cenzury twarzy zostało przez nas zabezpieczone. Wiadomo też jakim autem jechał sprawca pobicia (widoczne numery rejestracyjne), więc jeśli na policję zgłosi się pokrzywdzony, na wniosek mundurowych udostępnimy pełne nagranie do wglądu śledczych - zapowiedział portal http://www.bielskiedrogi.pl.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.