bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 kwietnia 2023
  • 16 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 22525

Miejsce inne, niż wszystkie. Bielsko-Biała zyska wyjątkową kawiarnię

Już wkrótce w Bielsku-Białej powstanie kocia kawiarnia! W lokalu nie tylko będzie można wypić ulubiony napój, ale także adoptować czworonoga, który będzie nam towarzyszył.

Reklama

Miejsce inne, niż wszystkie. Bielsko-Biała zyska wyjątkową kawiarnię
Miejsce inne, niż wszystkie. Bielsko-Biała zyska wyjątkową kawiarnię - zdj. ilustracyjne · fot. Pixabay


Otwarcie kociej kawiarni w Bielsku-Białej zapowiedzieli jej właściciele w mediach społecznościowych. - Kocia Kawiarnia będzie miejscem innym niż wszystkie! Czy wiecie jak terapeutyczny wpływ potrafią mieć na nas koty? To będzie koci raj. W tej kawiarni wypijesz kawę z kociakiem. W tej kawiarni możecie się poznać, pokochać i adoptować siebie wzajemnie! A nawet jeśli nie... niech będzie dla Ciebie miejscem, gdzie się odprężysz słuchając kociego mruczenia - zapowiadają.

Obecnie właściciele nowego lokalu nie chcą zdradzić, gdzie powstanie. Jednak w rozmowie z portalem bielsko.info przekazali, że kocia kawiarnia będzie współpracować z fundacjami z Bielska-Białej. Dzięki temu każdy będzie mia możliwość adoptowania czworonoga w fundacji, pod której opieką się znajduje.

Bielska kocia kawiarnia ma być także nieco inna, niż lokal tego samego typu w Krakowie, który okazał się ciekawą atrakcją turystyczną.

Loading...

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.