bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 stycznia 2013
  • wyświetleń: 1743

W miare spokojny Sylwester

Sylwester i pierwszy dzień Nowego Roku minęły spokojnie w naszym regionie. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwało blisko 200 policjantów, którzy przeprowadzili ponad 150 interwencji.

W lokalach, gdzie odbywały się sylwestrowe imprezy doszło do kilku kradzieży kieszonkowych. W Szczyrku złodziej okradł mieszkańca Poznania. Z kieszeni jego kurtki zginął portfel wraz z dokumentami, kartą bankomatową i pieniędzmi w kwocie 230 zł.

W lokalu przy ul. Barlickiego łupem złodzieja padł telefon komórkowy o wartości 300 zł. Do kradzieży doszło także na stoku Dębowiec, gdzie złodziej okradł bielszczanina oglądającego pokaz sztucznych ogni. Jego łupem padł aparat fotograficzny wart 2000 zł.

Rabuś okradł też Irlandkę, która zajęta rozmową ze znajomymi nie przypilnowała swojej torebki. Sprawca wykorzystał nieuwagę kobiety i skradł pozostawioną na ławce torebkę, a wraz z nią paszport, prawo jazdy, karty bankomatowe, telefon i gotówkę. Właścicielka wyceniła straty na kwotę blisko 6000 zł.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.