Wiadomości
- 5 kwietnia 2023
- 11 kwietnia 2023
- wyświetleń: 19838
Zamknięto parking przy dawnym Tesco. Jakie są plany właściciela?
Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej poinformował o zamknięciu parkingu przy dawnym Tesco przy ul. Warszawskiej. Jakie są plany obecnego właściciela obiektu? Odpowiedź w rozwinięciu artykułu.

MZD poinformował, że wjazdy na prywatny parking oraz drogi dojazdowe do dawnego Tesco zostały zamknięte w niedzielę, 2 kwietnia.

- Niemniej jednak dojazd do ul. Węglowej, marketu budowlanego oraz pozostałych punktów usługowych został utrzymany - dodaje Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej.

Co powstanie w miejscu dawnego hipermarketu przy ul. Warszawskiej? Jak informowaliśmy jako pierwsi w artykule "Co dalej z dawnym Tesco przy ul. Warszawskiej? Będzie nowy market?",nieoficjalnie mówi się o tym, że obiekt ma zostać zaadaptowany na kolejny market budowlany. Nieoficjalnie mówi się także, że będzie to obiekt sieci OBI.
Loading...
ZOBACZ TAKŻE
Mieszkańcy ulicy Szkolnej apelują o przywrócenie miejsc parkingowych. Spór o zmiany w organizacji ruchu
Nie ma gdzie parkować. Gdzie te wielopoziomowe parkingi?
Gorący tematMógł być parking, a jest rozpadający się mur
[FOTO] Nowe autobusy Solaris mild hybrid wyjadą na ulice Bielska-Białej
Utrudnienia na ul. Czerwonej w Bielsku-Białej. Rusza modernizacja odcinka drogi
Utrudnienia w ruchu w centrum. Ruszają badania geologiczne pod budowę węzła przesiadkowego
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.











