bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 grudnia 2012
  • wyświetleń: 2030

22-latek zniszczył cudzy samochód

Policjanci wspólnie z pracownikami ochrony zatrzymali 22-latka, który uszkodził renaulta powodując szkody w wysokości 10.000 zł. Za przestępstwo to chuliganowi grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

W środę noc bielszczanin spędzał w gronie znajomych w klubie rozrywkowym przy ul. Mostowej. W czasie imprezy pokłócił się jednak z dziewczyną. Postanowił więc odreagować swoją złość, niszcząc cudzy samochód. „Zaatakował” zaparkowanego pod klubem Renaulta Megane. Skopał karoserię, zderzaki i nadkola, porysował lakier, zerwał lusterka i wybił przednią szybę.

Zauważyli to pracownicy ochrony, którzy natychmiast zaalarmowali policjantów. Chuligan został szybko i skutecznie obezwładniony i zakuty w kajdanki. Badanie alkomatem wykazało, że miał we krwi ponad 2 promile alkoholu. Przewieziono go do policyjnego aresztu.

Kiedy wytrzeźwieje usłyszy zarzuty uszkodzenia cudzego mienia, za co grozi mu do 5 lat za kratami. Zmuszony też będzie najprawdopodobniej naprawić wyrządzone przez siebie szkody i zadośćuczynić właścicielowi zdewastowanego auta.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.