bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 grudnia 2012
  • wyświetleń: 2289

Urodziwa choinka w Tyszkiewiczu

Na oryginalny pomysł wpadły studentki Kosmetologii Bielskiej Wyższej Szkoły im. J. Tyszkiewicza. W konkursie na najładniejszą choinkę przebrały drzewko w iście kobiecym stylu! Świąteczna wizytówka kierunku Kosmetologia wita u progów uczelni.

bws
Urodziwa choinka w Tyszkiewiczu


W konkursie na najładniejszą choinkę rywalizowali studenci wszystkich kierunków: Informatyki, Zarządzania, Architektury Krajobrazu, Architektury Wnętrz oraz wspominanej Kosmetologii. Do rywalizacji dołączyli również pracownicy BWS im. J. Tyszkiewicza. Najgłośniejsze owacje zdobyła choinka Kosmetologii ale trzeba przyznać, że studenci pozostałych kierunków wykazali się nie mniejszą inwencją twórczą.

Choinka Architektów Wnętrz z zamieszczoną na niej konstrukcją budowlaną oraz oryginalną tablicą informacyjną, jaką spotkać można na każdej budowie, zyskała równie gorącą aprobatę. Na uwagę zasługuje również drzewko studentów Informatyki, które zamiast tradycyjnych bombek, przyozdobione zostało kodami QR!

Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce podczas Wigilii Studenckiej. Wesołym akcentem były Jasełka gdzie wspólnie zagrali studenci wraz z pracownikami i wykładowcami. Jak co roku rozlosowana została również nagroda założyciela - 500 zł. Po części artystycznej przyszedł czas na składanie sobie życzeń oraz tradycyjny wigilijny poczęstunek.

adv / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.