
Wiadomości
- 28 lutego 2023
- 1 marca 2023
- wyświetleń: 8313
Polak obok Messiego. Najpiękniejszy gol roku padł w Bielsku-Białej!
Marcin Oleksy, polski amp futbolista, zdobywcą Nagrody Puskasa! To wyróżnienie, które FIFA przyznaje za najładniejszą bramkę roku. Co ciekawe, bramka, którą zachwyca się cały świat, padła w Bielsku-Białej!

Bramka, która stała się najpiękniejszym golem roku, padła na stadionie BBOSiR przy ul. Młyńskiej w meczu pomiędzy Wartą Poznań a Stalą Rzeszów. 35-latek zdobył w tym meczu dwie bramki, a jego drużyna wygrała 4:0.
Wynik ogłoszono podczas ceremonii w Paryżu. Marcin Oleksy pokonał w finale konkursu Francuza Dimitriego Payeta i Brazylijczyka Richarlisona. Oleksy jest pierwszym Polakiem wyróżnionym tą prestiżową nagrodą. 35-latek odebrał nagrodę od legendarnego Alessandro Del Piero.
ZOBACZ TAKŻE

Monitoring będzie, ale mobilny. Wracamy do sprawy parku przy Osiedlu Polskich Skrzydeł

Gorący tematPrezentacja drużyny TS Podbeskidzie w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej

Nie żyje Kazimierz Gajewski. Fotograf, pedagog i współtwórca środowiska fotograficznego Podbeskidzia

List czytelnika[FOTO] Bałagan przy remoncie na ul. 1 Maja w Bielsku-Białej - piesi dosłownie brodzą w bagnie

Groźnie wyglądająca kraksa na oblodzonej S-1: reakcja posła Grzegorza Pudy

Grażyna Witos walczy z ALS i prosi o wsparcie rehabilitacji
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.


