bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 grudnia 2012
  • 27 grudnia 2012
  • wyświetleń: 3619

Rektor przenosi się na Błonia

Biuro Rektora ATH prof. dr. hab. inż. Ryszarda Barcika od kilku dni działa w kampusie akademickim na Błoniach na trzecim piętrze budynku L.

ATH, szkoła wyższa, studia
ATH w Bielsku-Białej · fot. Wiktor Czosnowski / bielsko.info


Sekretariat Biura Rektora mieści się w pokojach 302 i 303, nie zmienił się dotychczasowy numer telefoniczny, a więc 338279201, nowy jest numer faksu: 338279391.

- Od dawna zamierzaliśmy przenieść się na teren kampusu akademickiego, bo rektor i jego służby powinny pracować wśród społeczności akademickiej - wyjaśnia rektor uczelni prof. Barcik.

Wraz z pogłębiającym się niżem demograficznym i nowymi inwestycjami, m.in. dokończeniem budynku L, w kampusie przy ul. Willowej przybyło trochę wolnego miejsca. Dzięki temu możliwe będzie zorganizowanie nowego rektoratu.

Budynek dotychczasowego Rektoratu, w zabytkowej willi Sixta przy ul. Mickiewicza, nie zostanie pusty. W dalszym ciągu wykorzystuje je Chór ATH, jako miejsce ćwiczeń oraz słuchacze działającego przy ATH Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

ab / bielsko.info, źródło: www.super-nowa.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.