bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 grudnia 2012
  • wyświetleń: 2038

Zostań wolontariuszem WOŚP!

To już ostatnia szansa by zostać wolontariuszem podczas najbliższego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab WOŚP w Bielsku-Białej kończy rekrutację osób, które będą uczestniczyć w zbiórce pieniędzy 13 stycznia 2013 roku.

Jurek Owsiak
Jurek Owsiak


- Zostały ostatnie jeszcze wolne ankiety dla wolontariuszy. Wszystkich chętnych, którzy chcą do nas dołączyć, zapraszamy do naszego sztabu - mówi Ryszard Mędrzak z Grupy Ratownictwa PCK Bielsko-Biała. Ankiety można wypełnić w czwartek w bielskim Zakładzie Doskonalenia Zawodowego przy ul. Sempołowskiej 1 w godzinach od 17.00 do 19.00.

Każdy wolontariusz musi zgłosić się osobiście i przynieść ze sobą: dokument tożsamości, PESEL i zdjęcie legitymacyjne. Osoby, które nie będą mogły się pojawić się z ZDZ, mogą wysyłać aplikacje w formie elektronicznej na adres: gr.bielskobiala@pck.org.pl

ab / bielsko.info, źródło: Radio Bielsko

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.