Wiadomości

  • 9 lutego 2023
  • 12 lutego 2023
  • wyświetleń: 4811

Zwłoki w jednym z mieszkań. To kolejna ofiara zaczadzenia?

W jednym z mieszkań przy ul. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Bielsku-Białej ujawniono zwłoki mężczyzny. Śledztwo w sprawie jego śmierci prowadzi Prokuratura Rejonowa Bielsko-Biała Południe.

Hybrydowy radiowóz trafi do KMP w Bielsku-Białej - 8.12.2020
Zwłoki w jednym z bielskich mieszkań. Trwa śledztwo prokuratury · fot. KWP Katowice


Zgłoszenie do służb wpłynęło we wtorek, 7 lutego około godziny 22.00. Skierowani na miejsce policjanci ujawnili zwłoki około 40-letniego mężczyzny.

W mieszkaniu przeprowadzono oględziny z udziałem technika kryminalistyki oraz prokuratora. Przyczynę śmierci mężczyzny pomoże ustalić zarządzona sekcja zwłok. Śledztwo prowadzone jest w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci. W sprawie nie zatrzymano żadnej osoby.

Czy to kolejna ofiara zatrucia tlenkiem węgla? Przypomnijmy, zaczadzenie było przyczyną śmierci 22-latki ze Złotych Łanów - portal bielsko.info informował o tym w artykule "Znamy prawdopodobną przyczynę śmierci 22-latki ze Złotych Łanów".

O informację poprosiliśmy mł. bryg. Patrycję Pokrzywę, oficera prasowego KM PSP w Bielsku-Białej. Jak się okazuje, strażacy nie zostali zadysponowani we wtorek na ulicę NMP Królowej Polski, w celu dokonania pomiaru stężenia CO. Jak wspomnieliśmy wcześniej, ostatecznie przyczynę śmierci mężczyzny pomoże ustalić sekcja zwłok.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.