bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 lutego 2011
  • wyświetleń: 2633

Zatrzymany za zabójstwo

Śledczy z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu i komisariatu I zatrzymali 42-letniego mężczyznę, podejrzanego o zabójstwo 38-letniej partnerki. Ciało kobiety znaleziono w niedzielę nad ranem w jednym z bielskich mieszkań przy ul. Szkolnej. Za przestępstwo to sprawca może trafić do więzienia na resztę życia.

Zatrzymanie
fot. Policja


W niedzielę nad ranem, bielszczanin powiadomił policjantów, że jego konkubina leży w łóżku i nie daje oznak życia. Na miejsce natychmiast skierowano pogotowie ratunkowe. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon kobiety. Policjanci zatrzymali jej partnera do wyjaśnienia sprawy. Sprawca początkowo utrzymywał, że nie ma nic wspólnego ze śmiercią partnerki. Sekcja zwłok wykazała, że kobieta została uduszona.

Szczegółowe przesłuchanie zatrzymanego mężczyzny, umiejętnie prowadzone przez śledczych, pozwoliło na przedstawienie mu zarzutów zabójstwa. 42-latek przyznał się do tego czynu i szczegółowo wyjaśnił okoliczności w jakich doszło do zbrodni. O jego dalszym losie zadecyduje prokuratura i sąd. Za zabójstwo grozi mu dożywocie.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.