Wiadomości

  • 29 stycznia 2023
  • 1 lutego 2023
  • wyświetleń: 3903

Top Chef z Bielska ugotuje u Chajzera! 30 tys. zł dla WOŚP

Znany z programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN Filip Chajzer wystawił na licytację w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy weekendowy pobyt w swoim domu na Mazurach. Na miejscu kulinarny pokaz dla gości da bielski szef kuchni Sebastian Olma - zwycięzca drugiej edycji programu Top Chef! Zaproszenie zostało wylicytowane za 30 100 złotych!

Filip Chajzer wystawił na licytację w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy weekendowy pobyt w swoim domu na
Filip Chajzer wystawił na licytację w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy weekendowy pobyt w swoim domu na Mazurach. Na miejscu kulinarny pokaz dla gości da bielski szef kuchni Sebastian Olma · fot. Filip Chajzer


W czwartek 26 stycznia aktualna kwota aukcji wyniosła ponad 10 tysięcy złotych. Z tej okazji Filip Chajzer podbił stawkę i do licytowanego pobytu dołożył kolację, a właściwie live cooking show, które przygotuje szef kuchni z Bielska-Białej - Sebastian Olma. - Jeśli będzie już ciepło, to zrobimy to nad samym jeziorem. Jest tam piękna wiata z ceglanym piecem do pizzy - zapowiada Filip Chajzer, który obiecał, że osobiście poda zwycięzcom aukcji szampana do jacuzzi.

Loading...


"Zapraszamy Was do wzięcia udziału w licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i odwiedzenia cichego kącika na mapie Mazur. Nie musicie się stąd ruszać, a jest szansa, że nikt Was nie znajdzie, bo droga prowadzi tylko do nas i jednego sąsiada. Możecie wyskoczyć z naszej oazy na chwilę, poznać arcyciekawą okolicę, i wrócić nad brzeg jeziora, by zanurzyć się w poduchach wygodnych kanap. Zapraszamy w gościnę do ostoi spokoju Filipa Chajzera, zapraszamy do HighZen" - czytamy w opisie aukcji.

Licytacja trwała do wtorku 31 stycznia, a zaproszenie zostało wylicytowane za 30 100 zł. Link do aukcji - kliknij tutaj.

Weekend w mazurskim domu Filipa Chajzera · fot. materiały prasowe


Przypomnijmy, że Sebastian Olma jest zwycięzcą drugiej edycji programu Top Chef, a wcześniej doświadczenie zdobywał w restauracji znanego wszystkim Gordona Ramsaya oraz Toma Aikens’a. W 2017 roku jako reprezentant Polski walczył o tytuł mistrza włoskiej kuchni na Pasta World Championship organizowanych przez Akademię Barilla.

sebastian olma
Sebastian Olma · fot. Robert Magdziak

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.