Wiadomości

  • 25 stycznia 2023
  • wyświetleń: 2153

Monitoring miejski pomógł w zatrzymaniu sprawców kradzieży roweru

Dzięki monitoringowi wizyjnemu miasta udało się zatrzymać dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież roweru. Właściciel wycenił skradziony jednoślad na kwotę 2 tysięcy złotych.

straż miejska
Monitoring miejski pomógł w zatrzymaniu sprawców kradzieży roweru · fot. Straż Miejska w Bielsku-Bialej


Informacja o kradzieży, która miała miejsce we wtorek, 24 stycznia, została przekazana operatorom monitoringu straży miejskiej przez policjantów Komisariatu I w Bielsku-Białej.

- Około godziny 13.40 tego samego dnia operator monitoringu obserwując rejon ul. Józefa Piłsudskiego, zauważył dwóch mężczyzn, którzy prowadzili rower odpowiadający opisowi przekazanemu przez funkcjonariuszy policji. Dziwne zachowanie mężczyzn, którzy z jednośladem wsiedli do autobusu komunikacji miejskiej, wskazywało, że mogą oni być sprawcami zgłoszonej kradzieży - relacjonuje straż miejska w Bielsku-Białej.

Z uwagi na powyższe o szczegółach ujawnienia „cyklistów” powiadomiony został Komisariat I Policji w Bielsku-Białej. W toku dalszych czynności podejrzani o kradzież zostali zatrzymani przez patrol policji.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.