Wiadomości

  • 23 stycznia 2023
  • 25 stycznia 2023
  • wyświetleń: 3290

Ciężarówka wjechała w drogowców. Pan Marek prosi o wsparcie

W sierpniu 2020 roku pan Marek Błaszczak z Bielska-Białej uległ wypadkowi przy pracy. Bielszczanin prosi o wsparcie zbiórki na leczenie, rehabilitację i opłacenie kosztów sądowych.

Wypadek na DW933 w Miedźnej - 5.08.2020 · fot. ar / bielsko.info


- 5 sierpnia 2020 roku uległem wypadkowi w pracy nie z mojej winy. Na tył pojazdu, którym kierowałem najechał samochód ciężarowy. Ze względu na charakter pracy (służba drogowa) w trakcie wykonywanych czynności nie miałem zapiętych pasów bezpieczeństwa - relacjonuje Marek Błaszczak.

Pan Marek Błaszczak
Pan Marek Błaszczak · fot. zrzutka.pl


- W wyniku tego zdarzenia doznałem poważnych uszkodzeń głowy, odcinka szyjnego oraz kręgosłupa. Po tym zdarzeniu firma zostawiła mnie na lodzie. Zostałem zmuszony do leczenia prywatnego. Pozbyłem się wszelkich oszczędności, musiałem zrezygnować z marzeń - wymarzonym samochodzie oraz motocyklu, aby pokryć koszty leczenia. Po upływie takiego czasu, nadal toczę walkę z firmą ubezpieczeniową o zwrot kosztów leczenia. Nie jestem w stanie pokryć dalszych kosztów sądowych, ponieważ nadal potrzebuję rehabilitacji z braku czucia w rękach, nogach i bólu kręgosłupa. Za każdą pomoc z góry dziękuję i obiecuję, że pomoc z Waszej strony nie pójdzie na marne - mówi poszkodowany w wypadku.

Pana Marka można wesprzeć, wpłacając dowolną kwotę na stronę zbiórki:O wypadku, w wyniku którego został poszkodowany pan Marek, pisał portal pless.pl w artykule Kraksa w Miedźnej. Ciężarówka wjechała w drogowców.

ar, mp / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.