Wiadomości

  • 22 stycznia 2023
  • wyświetleń: 1250

Pocztówka z Bielska-Białej, którą przesyła @chmura.lukasz

Na zakończenie weekendu mamy dla Was zdjęcie okolic placu Chrobrego w zimowej odsłonie ❄️ Życzymy Wam dobrej nocy i udanego tygodnia! ☺️ To kolejna #PocztowkazBielska Fot. @chmura.lukasz

PocztowkazBielska,Bielsko,BielskoBiała,PlacChrobrego,Pigal,Zima,Styczeń,LoveBB,fotodnia,instagram
fot. @chmura.lukasz
Pocztówka z Bielska-Białej - dołącz do zabawy Bielsko.infoPiękne widoki, ciekawe miejsca, a może wyczucie chwili i złapanie odpowiedniego kadru? Zapraszamy do wysyłania pocztówek z Bielska-Białej! Na czym polega zabawa?

Wrzucacie na Instagrama fotkę z Bielska-Białej i oznaczacie ją jako #PocztowkazBielska. Ci, którzy nie mają konta na Instagramie, mogą wysłać zdjęcie poprzez formularz Pocztówka. Najciekawsze zdjęcia będziemy na bieżąco publikować na łamach portalu bielsko.info oraz na naszym instagramowym koncie.[/b]

Przesyłajcie zdjęcia miejsc, w których zazwyczaj bywacie oraz takich, które chcecie polecić innym. Dodajcie ciekawy opis i - jeśli chcecie - pozdrowienia. Oznaczcie fotkę #PocztowkazBielsko i wyślijcie ją w świat! My będziemy wybierać najciekawsze i publikować na portalu łącznie z Waszymi opisami i pozdrowieniami!

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.