bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 grudnia 2012
  • wyświetleń: 1221

Łupy wylądowały na skupie złomu

Policjanci z komisariatu III zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież elementów metalowych z terenu nieczynnej stacji benzynowej w Bielsku-Białej przy ul. Międzyrzeckiej. Za przestępstwo to rabusiom grozi teraz do 5 lat za kratami.

Złodzieje wpadli na gorącym uczynku przestępstwa. Policjanci zauważyli, jak mężczyźni pchali wózek wyładowany po brzegi złomem. W czasie ich legitymowania szybko ustalili, że rabusie wieźli właśnie do skupu drugą turę skradzionych elementów metalowych. Ich łupem padło kilkanaście kratownic i grzejnik olejowy.

Pozostałą część skradzionego mienia policjanci odzyskali w pobliskim skupie. Wartość szkód spowodowanych przez złodziei oszacowano na kwotę 1200 zł. Badanie stanu trzeźwości zatrzymanych dało wyniki od 0,8 do 1 promila alkoholu. Przewieziono ich do policyjnego aresztu. W piątek usłyszeli zarzuty kradzieży, za co mogą trafić do więzienia na najbliższe 5 lat.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.