Wiadomości

  • 11 stycznia 2023
  • 15 stycznia 2023
  • wyświetleń: 11754

Bielszczanin nie będzie już prowadzącym programu TVN

Pochodzący z Bielska-Białej Michał Kempa nie będzie już prowadzącym programu "Mam Talent!". Bielszczanin prowadził dwie edycje show telewizji TVN.

Michał Kempa nie będzie już prowadzącym "Mam talent"
Michał Kempa nie będzie już prowadzącym "Mam talent!" · fot. Facebook / Michał Kempa


O tym, że nie chce być dalej prowadzonym programu telewizji TVN, Michał Kempa poinformował w rozmowie z naTemat.pl. W wywiadzie zapowiedział, że zamierza odrzucić zajęcia, które "służą wypełnianiu mojego portfela i niespecjalnie wnoszą coś do mojego życia".

- Takie, w których nie gram na siebie, tylko na jakiś program, instytucję czy telewizję. Chcę pójść w kierunku niezależności, robienia dobrze sobie, a nie innym dookoła. Zamierzam wyczyścić głowę - wyliczył.

Michał Kempa jako współgospodarz „Mam talent!” zastąpił Szymona Hołownię, o czym portal bielsko.info pisał w czerwcu 2021 roku w artykule "Bielszczanin Michał Kempa nowym prowadzącym "Mam Talent" w TVN". Był współprowadzącym dwóch edycji „Mam talent!” - wyemitowanej jesienią 2021 roku i jesienią ubiegłego roku. Jak zapowiedział Kempa, będzie ona nadal jednym ze współgospodarzy "Szkoła Kontaktowego" emitowanego w telewizji TVN24.

Loading...


We wrześniu 2020 roku Michał Kempa był gościem naszego cyklu "Wjazd na szczyt". Opowiedział nam wtedy o swoich pasjach oraz dorastaniu w stolicy Podbeskidzia. W 2010 roku roku Kempa wygrał program "Stand up. Zabij mnie śmiechem" w Polsacie. Obecnie jest komentatorem lub prowadzącym program "Szkło kontaktowe" w TVN24, ponadto jest współgospodarzem programu "Skanalizowani" w Canal+ Premium.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.