bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 grudnia 2012
  • wyświetleń: 1718

Spłonęła kolejna stodoła

Tym razem do zdarzenia doszło w czwartek w Bielsku-Białej. Jest to już piąty taki pożar odnotowany przez bielską straż pożarną w ostatnich trzech miesiącach. Poprzednie pożary miały miejsce w Jaworzu, Rudzicy i Ligocie.

pożar
fot. PSP Bielsko-Biała


Pożar wybuchł przed godziną 19.00 w Bielsku-Białej przy ulicy Grawerskiej. Dyżurny straży pożarnej wysłał do zdarzenia dziesięć zastępów straży pożarnej. Gdy strażacy przybyli na miejsce cała stodoła stała w ogniu. Ratownicy od razu przystąpili do gaszenia.

Gdy pożar udało się opanować rozpoczęto częściową rozbiórkę stodoły oraz wynoszenie nadpalonej słomy na zewnątrz. Wewnątrz stodoły znajdowały się dwa wozy konne, przewracarka do siana i drobne maszyny rolnicze, wszystko to uległo całkowitemu spaleniu. Prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie.

Działania zakończono po 22, w działaniach wzięły udział jednostki Państwowej Straży Pożarnej, OSP Stare Bielsko, OSP Komorowice Śląskie, OSP Komorowice Krakowskie oraz Wojskowa Straż Pożarna.

ab / bielsko.info, źródło: KM PSP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.